10 Gigabit SFP+ Transceiver

Producten

Nexans SFP+, 10G Base-SR, 850nm MM

Nexans ref. 88646390

  • Verpakking: Eenheid

 

Nexans SFP+, 10G Base-LR, 1310nm SM

Nexans ref. 88646391

  • Verpakking: Eenheid

 

Nexans SFP+, 10G Base-BX-U, 1270nm SM Bi

Nexans ref. 88646392

  • Verpakking: Eenheid

 

Nexans SFP+, 10G Base-BX-D, 1330nm SM Bi

Nexans ref. 88646393

  • Verpakking: Eenheid

 

Beschrijving

Beschrijving

  • SFP+ Modules
  • Class 1 Laser Safety Compliance
  • Hot-swap pluggable capability
  • SFP MSA specification and SFF-8472 compliant
  • Wide operating temperature range, -40 to +85°C

Bijkomende informatie

Bijkomende informatie

Documentatie

Detailed datasheet pdf — 281.7 kB

Neem contact op

Onderwerpen waarover je meer informatie wenst:

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten

Neem contact op

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten