LANmark-OF Plug&Play Adapter Plates

Producten

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Singlemode APC Green

Nexans ref. N205.ASC12SAG

  • Connector type: SC/APC
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Groen

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Multimode Aqua

Nexans ref. N205.ALC12MMA

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: Multimode
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Singlemode Blue

Nexans ref. N205.ALC12SMB

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Multimode Aqua

Nexans ref. N205.ALC24MMA

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: Multimode
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Singlemode Blue

Nexans ref. N205.ALC24SMB

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Singlemode APC Green

Nexans ref. N205.ALC24SAG

  • Connector type: LC/APC
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Groen

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Singlemode APC Green

Nexans ref. N205.ALC12SAG

  • Connector type: LC/APC
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Groen

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Singlemode Blue

Nexans ref. N205.ASC12SMB

  • Connector type: Blank koper
  • Fiber optic type: SingleMode 9/125
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 SC Multimode Aqua

Nexans ref. N205.ASC12MMA

  • Connector type: Blank koper
  • Fiber optic type: Multimode
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF Adaptor Plate 12 LC Multimode Violet

Nexans ref. N205.ALC12MMV

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: Multimode
  • Kleur: Violet

 

LANmark-OF Adaptor Plate 24 LC Multimode Violet

Nexans ref. N205.ALC24MMV

  • Connector type: LC
  • Fiber optic type: Multimode
  • Kleur: Violet

 

Beschrijving

Beschrijving

Normen

  • Internationale normen
    ISO/IEC 11801

Application

The adaptor plates are designed for a fast installation inside the Nexans Plug&Play panels.  They allow a wide range of connectivity options.  A mix of different adaptor types and a combination of singlemode and multimode within the same panel is possible.

 

Compatibility

The adapter plates are installed in the LANmark-OF Plug&Play Patch panels (N439.3MPP). Up to 4 adapters plates can be installed into one patch panel.

 

Adapter plate versions.

The adapter plates are available with a density of  3DSC, 6DSC, 6DLC or 12DLC. This results in a medium density of 48SC/48LC or a high density of 96 LC in one patch panel.
The adapter plates are available for multimode and singlemode.
Blank adapter plates reserve fibre space for future use.
 

Karakteristieken

Karakteristieken

Bijkomende informatie

Bijkomende informatie

Neem contact op

Onderwerpen waarover je meer informatie wenst:

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten

Neem contact op

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten