LANmark-OF Snap-In Adaptor

Producten

LANmark-OF Duplex LC Snap-In Adaptor Multimode Aqua

Nexans ref. N205.617

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: LC
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF Duplex LC Snap-In Adaptor Singlemode

Nexans ref. N205.627

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: LC
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF Duplex LC Snap-In Adaptor Singlemode APC

Nexans ref. N205.628

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: LC/APC
  • Kleur: Groen

 

LANmark-OF Duplex SC Snap-In Adaptor Multimode Aqua

Nexans ref. N205.619

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: Blank koper
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF Duplex SC Snap-In Adaptor Singlemode

Nexans ref. N205.624

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: Blank koper
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF Duplex SC Snap-In Adaptor Singlemode APC

Nexans ref. N205.625

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: SC/APC
  • Kleur: Groen

 

LANmark-OF SC Snap-In Adaptor Multimode Aqua

Nexans ref. N205.618

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: Blank koper
  • Kleur: Aqua

 

LANmark-OF SC Snap-In Adaptor Singlemode

Nexans ref. N205.623

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: Blank koper
  • Kleur: Blauw

 

LANmark-OF SC Snap-In Adaptor Singlemode APC

Nexans ref. N205.626

  • Verpakking: Doos
  • Connector type: SC/APC
  • Kleur: Groen

 

Beschrijving

Beschrijving

Normen

  • Internationale normen
    ISO/IEC 11801
LANmark-OF Snap-In adaptors have been designed for installation into the LANmark-OF snap-in panels, ZD boxes and outlets.
 
They are available in single SC, duplex SC and duplex LC duplex.
The multimode adaptors are aqua, the singlemode adaptors are blue while the singlemode APC adaptors are green.
 
Installation time is saved as the snap-in concept replaces the time-consuming screwing attachment of the traditional adaptors.

Karakteristieken

Karakteristieken

Bijkomende informatie

Bijkomende informatie

Neem contact op

Onderwerpen waarover je meer informatie wenst:

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten

Neem contact op

*Verplichte velden

Controleer je invoer en probeer opnieuw

Een e-mailadres moet een @ bevatten

Bescherming Persoonsgegevens

U hebt het recht bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens en/of het gebruik daarvan voor direct marketing of commerciële doeleinden

Bedankt !

Bedankt voor je bericht. Wij nemen snel contact met je op.

Fout

Er is een fout opgetreden, probeer later opnieuw.

Sluiten